Problém celého okrsku, ne jen této strany. Okrsek má 86 platných lístků, ale jen 1 203 hlasů - 67 % možných (lístky × 21 mandátů), v sousedních okrscích 90 %. Chybí ~428 hlasů, tedy hlasy zhruba 20 lístků. Chybí u většiny stran (Zdraví Sport Vzdělání 124 místo ~308, ŠTĚTSKO SPOLU S PODPOROU STAROSTŮ 73 místo ~184, ODS & nezávislí - Nové Štětí 40 místo ~134, …), nejde tedy o chybu u jedné strany - spíš se nezapsaly hlasy části lístků.
| Strana | Hlasy v okrsku | Sousední okrsky (medián, přepočteno) | Rozdíl |
|---|---|---|---|
| Zdraví Sport Vzdělání | 124 | 308 | -184 |
| ŠTĚTSKO SPOLU S PODPOROU STAROSTŮ | 73 | 184 | -111 |
| ODS & nezávislí - Nové Štětí | 40 | 134 | -94 |
| ANO 2011 | 162 | 215 | -53 |
| TÝM pro Štětí | 101 | 136 | -35 |
| CESTA LEPŠÍM SMĚREM | 291 | 299 | -8 |
| SPD s podporou STAČILO! a PRO | 133 | 130 | +3 |
| SEN PRO ŠTĚTSKO | 279 | 194 | +85 |
━━ okrsek 12 ━━ medián sousedních okrsků (přepočteno) ┅┅ jednotlivé sousední okrsky (přepočteno)
Kandidátka je dole spolu s celým okrskem - viz rámeček nahoře.
| Okrsek 12 | |
|---|---|
| Voliči v seznamu | 184 |
| Vydané / odevzdané obálky | 87 / 87 |
| Platné hlasovací lístky | 86 |
| Platné hlasy | 1203 |
| Využití hlasů (hlasy / (lístky × 21)) | 66.6 % (okolí 90.3 %, z = -11.4) |
| Strana: hlasy v okrsku | 133 |
| Strana: rozdíl proti okolí | +6 hlasů |
Ověřit: volby.gov.cz · data okrsku (JSON)
Sousední okrsky: 11 (91 lístků), 7 (46 lístků), 10 (87 lístků), 4 (336 lístků), 8 (55 lístků), 5 (300 lístků), 1 (319 lístků), 2 (258 lístků)
| Pořadí | Kandidát | Okrsek | Sousedé (medián, přepočteno) | Rozdíl | 11 | 7 | 10 | 4 | 8 | 5 | 1 | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Círus Aleš, Ing. | 6 | 7.8 | -1.8 | 10 | 4 | 5 | 9 | 11 | 9 | 5 | 7 |
| 2 | Bureš Petr | 6 | 7.5 | -1.5 | 8 | 7 | 5 | 9 | 11 | 8 | 4 | 6 |
| 3 | Foglarová Eliška | 8 | 7.2 | +0.8 | 9 | 6 | 5 | 8 | 11 | 10 | 4 | 7 |
| 4 | Přáda Stanislav | 6 | 6.7 | -0.7 | 8 | 0 | 3 | 8 | 14 | 7 | 2 | 6 |
| 5 | Linhart Vlastimil (zvolen/a) | 8 | 7.7 | +0.3 | 7 | 7 | 6 | 10 | 11 | 8 | 4 | 8 |
| 6 | Grobauer Radek | 7 | 6.8 | +0.2 | 7 | 0 | 2 | 7 | 11 | 8 | 3 | 7 |
| 7 | Wasserbauer Lucia | 6 | 5.9 | +0.1 | 7 | 0 | 2 | 6 | 11 | 7 | 3 | 5 |
| 8 | Černíková Lucie | 7 | 6.1 | +0.9 | 7 | 0 | 2 | 7 | 11 | 7 | 4 | 6 |
| 9 | Šíla Martin | 6 | 7.4 | -1.4 | 8 | 0 | 4 | 8 | 11 | 7 | 4 | 7 |
| 10 | Piši Václav | 6 | 5.6 | +0.4 | 8 | 0 | 2 | 7 | 11 | 5 | 3 | 6 |
| 11 | Semerdžievová Renata | 6 | 5.8 | +0.2 | 7 | 0 | 2 | 7 | 11 | 6 | 3 | 6 |
| 12 | Houdová Nela | 6 | 5.7 | +0.3 | 7 | 0 | 2 | 6 | 11 | 6 | 3 | 6 |
| 13 | Prokopec Pavel | 6 | 5.7 | +0.3 | 8 | 2 | 2 | 7 | 11 | 6 | 3 | 6 |
| 14 | Foglarová Markéta | 6 | 5.7 | +0.3 | 7 | 0 | 2 | 6 | 11 | 6 | 3 | 5 |
| 15 | Alešová Valerie | 6 | 5.4 | +0.6 | 7 | 0 | 2 | 7 | 11 | 5 | 3 | 5 |
| 16 | Cermanová Sandra | 6 | 4.8 | +1.2 | 7 | 0 | 2 | 6 | 11 | 4 | 2 | 5 |
| 17 | Hrůza Martin | 6 | 5.2 | +0.8 | 8 | 0 | 4 | 6 | 11 | 4 | 3 | 6 |
| 18 | Máčeková Michaela | 6 | 4.8 | +1.2 | 7 | 0 | 2 | 6 | 11 | 4 | 2 | 6 |
| 19 | Janeček Ladislav, Ing. | 6 | 5.0 | +1.0 | 8 | 0 | 3 | 6 | 11 | 4 | 2 | 6 |
| 20 | Pavlinec Karel | 7 | 4.5 | +2.5 | 7 | 0 | 2 | 6 | 5 | 4 | 2 | 6 |
| 21 | Podrábský Petr, Ing. | 6 | 7.0 | -1.0 | 12 | 13 | 4 | 7 | 13 | 4 | 5 | 7 |